Hizmetler

Aylık (4 Hafta)
2500 ₺
(KDV dahil)

Kişiye Özel Online Diyet

  • 4 adet size özel hazırlanmış diyet listesi (Her hafta 1 adet)
  • Mobil aplikasyon ve web panel desteği
  • Haftalık kontrol gününde Whatsapp üzerinden yazılı veya sesli mesaj ile görüşme ve diyet değişimi
  • Gerekli durumlarda detoks ve toparlama menüleri ile destekleme
  • Diyetisyeninize 10:00-19:00 saatleri arasında Whatsapp üzerinden sınırsız soru sorma ve yazışma
  • Gerekli görüldüğünde Whatsapp üzerinden günlük fotoğraflı tabak takibi
  • Örnek tariflerlerle destek
  • Egzersiz önerileri

Kişiye özel online diyet programımızda, danışanlarımıza özel yazılımımız, mobil uygulamamız ve Whatsapp üzerinden haftalık takipler yapılıyor. Program boyunca diyet listeleriniz haftalık olarak değişiyor. Diyet listeniz size özel oluyor.

Bu haftalık takiplerin yanı sıra, 10:00-19:00 arasında sorularınızı sormak için diyetisyeninize ulaşabiliyorsunuz. Ölçümlerinizi haftalık olarak evinizde, dijital baskül ve mezura ile yapıyorsunuz ve bu yöntemle ilerliyoruz.

Online diyet programımıza başlamaya karar verdiğinizde; sizi benzersiz online panel sistemimize ve mobil uygulamamıza üye yapıyoruz ve burada mezura ile yapılmış vücut ölçümlerinizi ve bazı kişiye özel bilgilerinizi istediğimiz bir form dolduruyorsunuz (normalde nasıl beslendiğiniz, mesleğiniz, yaşınız, yaptığınız egzersizler, sevdiğiniz-sevmediğiniz yiyecekler gibi..)

Sonrasında ilk diyet listemizi planlayarak başlıyoruz. Bir de birtakım gerekli kan değerlerinize bakılması için mümkün olan en kısa zamanda bazı kan tahlilleri istiyoruz.

1 Aylık Bireysel Online Diyet paketine; 4 adet size özel hazırlanmış diyet listesi, diyetisyen takibi, mobil uygulama desteği ve Diyetisyen Melda Demiröz’e her ihtiyacınız olduğunda Whatsapp üzerinden yazılı ve sesli mesaj ile iletişim kurabilme imkanı dahildir. Telefonda görüşme dahil değildir.

Fiyat Bilgisi: Bu programımızın aylık fiyatı 2500 ₺ (KDV dahil)

NOT: Kişiye özel online diyet programımız, vegan/vejeteryan ve 18 yaş altı bireyler, şeker hastalığı olanlar, hamile ve emziren anneler için de uygun şekilde kişisel olarak planlanmaktadır.

Online Diyet Nedir, Nasıl Çalışır?
Online diyet hakkında bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.
Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.
Detaylı bilgiye Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.
ANLADIM